Kancelaria prawna i radca prawny Dąbrowa Tarnowska, Tuchów, Brzesko, Tarnów

Kancelaria Prawna Tarnów "Konsorcjum Prawne" Marcina Szczeblewskiego jest prężnie rozwijającą się kancelarią działającą na terenie takich miast jak: Tarnów, Kraków i okolic jak Tuchów, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska.

Nadrzędnym celem tej Kancelarii Prawnej jest kompleksowa pomoc w rozwiązywaniu problemów Klientów indywidualnych z zakresu postępowania rozwodowego, spraw o podział majątku, powództwa w procesie cywilnym, spraw spadkowych i tych dotyczących własności i posiadania, a także roszczeń odszkodowawczych, spraw dotyczących nieruchomości i reprezentacji w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych, a także klientów biznesowych oraz firm w zakresie prawa gospodarczego, prawa procesowego, inwestycji budowlanych czy prawa zamówień publicznych.

Kancelaria prawna Tuchów, Tarnów zapewnia kompleksową obsługę prawną realizowaną na najwyższym poziomie, z nastawieniem na Klienta, na jego cele i indywidualne oczekiwania. Przy kancelarii działa także instytucja Sądu Arbitrażowego w Rzeczypospolitej Polskiej, której prezesem jest prawnik, adwokat, radca prawny Tuchów, Kraków, Brzesko - Marcin Szczeblewski. Jako główny cel zgromadzenia traktuje się tworzenie profesjonalnego, szybkiego i pozbawionego zbędnych formalności sądu, którego moc wyroków ma moc prawną równą wyrokom sądów powszechnych. Głównymi atutami Sądu Arbitrażowego są ekonomiczność postępowania, szybkości i efektywność działania, nowoczesność, poufność i przede wszystkim profesjonalizm.

Arbitraż to swego rodzaju alternatywa w stosunku do zwykle kosztownego i czasochłonnego procesu przed sądem powszechnym. Do rozstrzygania sporu przed sądem arbitrażowym wymagana jest zgoda obu stron, zawarta w postaci umowy.

Radca prawny Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów, Kraków i okolice zaprasza do współpracy.